Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Männän halkaisija 1 | 44 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 44 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695092 |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.392 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€107.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
APEC
LCA335
LCA368
BENDIX
592594
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
4401E4
4401L6
735289101
735361976
CITROËN
4401E4
4401H6
4401L6
ELSTOCK
FIAT
77362697
77364454
9949413
FTE
HELLA PAGID
METZGER AUTOTEILE
NK
PEUGEOT
4401L6
TEXTAR
38055400
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
55 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
39 vehicles
DUCATO
1997 - ...
PEUGEOT
23 vehicles
BOXER
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 HDi | 2002-04 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 145 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Umpikori (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 |
Alternatives
€184,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€179,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,75
Lähetys 2 business days
€138,04
Lähetys 28 business days