Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3257410 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 44 |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.16 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.997 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€77.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2376
CA2380
CARDONE
384268
CITROËN
1607376880
4401E4
4401H6
4401L6
753289101
COMLINE
CBC266L
DELCO REMY
DC83218
RAB94329
DEPA
ET73218
DRI
3157410010
EAI
2284045
ELSTOCK
ERA
BC63218
ERA Benelux
BC63218
FIAT
735289101
735361976
753289101
77362697
77364454
9949413
FRIESEN
705113
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
71071393
HELLA
8AC355385-891
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76667
PEUGEOT
1607376880
4401H6
4401L6
753289101
RE-EX
506-04446
SHAFTEC
BC8720
TMI
BR004446
TRISCAN
TRW
BHS1393E
BHZ580E
VEGE
22534301
sbs
13012137107
Fit Vehicles
CITROËN
55 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
30 vehicles
DUCATO
1998 - ...
PEUGEOT
23 vehicles
BOXER
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 HDi | 2002-04 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 145 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Umpikori (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 |
Alternatives
€184,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€179,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€141,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,75
Lähetys 2 business days
€140,91
Lähetys 28 business days