Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 142 mm |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Männän halkaisija 1 | 40 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 40 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695011 |
| Paino | 4.1 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.338 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€90.95
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA106
BENDIX
591427
BLUE PRINT
BOSCH
COMLINE
CBC088R
ELSTOCK
FTE
GIRLING
7103290
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JCA1108R
JURID
695012J
NK
RENAULT
6025371278
TEXTAR
38013700
38051700
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
NISSAN
17 vehicles
PRIMASTAR
2001 - ...
OPEL
27 vehicles
VIVARO
2001 - 2014
RENAULT
36 vehicles
AVANTIME
2001 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) | 2001-11 - 2003-05 | 120 | 163 | 1998 | |
| AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) | 2002-05 - 2003-05 | 110 | 150 | 2188 | |
| AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T) | 2001-09 - 2003-05 | 152 | 207 | 2946 |
ESPACE
2000 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K) | 2000-10 - 2002-10 | 95 | 130 | 2188 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0S) | 2000-07 - 2002-10 | 85 | 115 | 2188 |
TRAFIC
2001 - ...
Alternatives
€168,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€119,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,74
Lähetys 28 business days
TRW ® BHN290
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN290E