Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136219 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 40 |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.25 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.25 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€60.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
Brake ENGINEERING
CA2346R
CA2368R
CARDONE
385071
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3260
FTE
HELLA
8AC355384-341
8AN355440-981
NISSAN
41001-00QAF
4100100Q0B
4418033
77111-35702
9199254
93192059
OPEL
4414022
4418033
7711135702
9199254
93173325
93192059
95520105
R1740105
RE-EX
506-02485
RENAULT
4418033
6025371278
7701050920
7701051808
7711135702
9199254
93192059
SHAFTEC
BC8742R
BC8764R
TMI
BR002485
UBD
54685
VAUXHALL
9199254
93173325
93192059
95520105
R1740105
VOLVO
8252902
8472239
sbs
13012136220
Fit Vehicles
NISSAN
23 vehicles
PRIMASTAR
2001 - ...
OPEL
27 vehicles
VIVARO
2001 - 2014
RENAULT
35 vehicles
AVANTIME
2001 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) | 2001-11 - 2003-05 | 120 | 163 | 1998 | |
| AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) | 2002-05 - 2003-05 | 110 | 150 | 2188 | |
| AVANTIME (DE0_) 3.0 V6 (DE04, DE0T) | 2001-09 - 2003-05 | 152 | 207 | 2946 |
ESPACE
2000 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K) | 2000-10 - 2002-10 | 95 | 130 | 2188 |
TRAFIC
2001 - ...
Alternatives
€168,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€119,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€109,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€99,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHN290
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN290E