Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 100 mm |
| Männän halkaisija 1 | 54 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 54 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694968 |
| Paino | 2.9 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.848 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€105.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
77364768
77365071
9448124
9948124
9948230
9948466
BENDIX
591936
694967B
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
CA1808
DELPHI
LC2029
LC7010
ELSTOCK
FIAT
77365071
9948466
FTE
JURID
694967J
LANCIA
9948124
9951111
METZGER AUTOTEILE
NK
211041
211043
TEXTAR
38111100
TRW
sbs
1301211041
1301211043
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
60 vehicles
147
2001 - 2010
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) | 2003-11 - 2010-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) | 2008-05 - 2010-09 | 125 | 170 | 1910 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A) | 2006-12 - 2010-09 | 119 | 162 | 1970 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) | 2003-11 - 2010-09 | 121 | 165 | 1970 | |
| GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) | 2003-11 - 2010-09 | 103 | 140 | 1747 |
FIAT
2 vehicles
PUNTO
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) | 1999-09 - 2012-03 | 96 | 130 | 1747 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD | 2003-06 - 2012-03 | 74 | 101 | 1910 |
LANCIA
20 vehicles
LYBRA
1999 - 2005
Alternatives
€86,62
Lähetys 28 business days
€92,52
Lähetys 28 business days
METZGER ® 6250465
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
6260465