Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3217910 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 284 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.11 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.353 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€74.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALFA ROMEO
46522345
77364768
77365071
9448124
9948230
9948465
9948466
ATE
24.3541-1793.5
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1808
CARDONE
387951
DELCO REMY
DEPA
ET72770
DRI
3117910000
3117910010
ELSTOCK
ERA
BC62770
ERA Benelux
BC62770
FIAT
77365071
9948230
9948465
9948466
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355389-311
LANCIA
9951111
NK
211043
RE-EX
506-03354
TMI
BR003354
TRW
sbs
1301211043
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
65 vehicles
145
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) | 1995-10 - 2001-01 | 110 | 150 | 1970 | |
| 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) | 1998-03 - 2001-01 | 114 | 155 | 1970 |
146
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) | 1997-03 - 2001-10 | 114 | 155 | 1970 | |
| 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) | 1995-10 - 2001-01 | 110 | 150 | 1970 |
147
2001 - 2010
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) | 2003-11 - 2010-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) | 2008-05 - 2010-09 | 125 | 170 | 1910 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A) | 2006-12 - 2010-09 | 119 | 162 | 1970 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) | 2003-11 - 2010-09 | 121 | 165 | 1970 | |
| GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) | 2003-11 - 2010-09 | 103 | 140 | 1747 |
FIAT
2 vehicles
PUNTO
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) | 1999-09 - 2012-03 | 96 | 130 | 1747 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD | 2003-06 - 2012-03 | 74 | 101 | 1910 |
Alternatives
€113,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,62
Lähetys 28 business days
€105,06
Lähetys 28 business days
€92,52
Lähetys 28 business days