Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 110 mm |
| Männän halkaisija 1 | 36 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 36 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694771 |
| Paino | 1.3 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.48 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€119.78
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABARTH
77363938
77365454
77365461
APEC
RCA304
ATE
BENDIX
593371
694772B
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2744R
CARDONE
385519
COMLINE
CBC143R
ELSTOCK
FIAT
77363938
77365454
77365461
FTE
GIRLING
7106109
JURATEK
JCA1066R
JURID
694772J
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542165
542547
542549
93192464
93192466
95508712
QUINTON HAZELL
QBS7644
RXF5474
TEXTAR
38202100
TRW
VAUXHALL
93192464
93192466
95508712
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
FIAT
27 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) | 2005-10 - 2011-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) | 2007-09 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet | 2008-07 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2006-06 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 88 | 120 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 96 | 130 | 1910 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
9 vehicles
CORSA
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2009-12 - 2014-08 | 96 | 130 | 1686 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.4 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 1364 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.7 CDTI (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 96 | 1686 | ||
| CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1364 |
Alternatives
€176,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä