Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2123169 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.33 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.561 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€62.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABARTH
77363938
77365454
77365461
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2744R
CARDONE
385519
DELCO REMY
DC73987
DRI
ELSTOCK
FIAT
51854068
77363938
77365454
77365461
FTE
OPEL
542165
542547
542549
5542104
93189818
93192464
93192466
95508712
QUINTON HAZELL
QBS7644
RE-EX
506-05805
SHAFTEC
BC2069R
TMI
BR005805
TRW
VAUXHALL
542549
93189818
93192464
93192466
95508712
sbs
13012123170
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
FIAT
35 vehicles
GRANDE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) | 2005-10 - 2011-08 | 70 | 95 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG | 2008-12 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power | 2008-07 - ... | 57 | 78 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) | 2007-09 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet | 2008-07 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2006-06 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 88 | 120 | 1910 | |
| GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet | 2005-10 - ... | 96 | 130 | 1910 |
PUNTO
2008 - ...
OPEL
9 vehicles
CORSA
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2011-06 - 2014-08 | 155 | 211 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2006-11 - 2014-08 | 141 | 192 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 2007-05 - 2014-08 | 110 | 150 | 1598 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 | |
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2009-12 - 2014-08 | 96 | 130 | 1686 | |
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.6 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 141 | 1598 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.4 (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 1364 | ||
| CORSA D Umpimalli/viistoperä (S07) 1.7 CDTI (L08) | 2012-07 - 2014-08 | 96 | 1686 | ||
| CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 2012-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1364 |
Alternatives
€176,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,77
Lähetys 28 business days