Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 160 mm |
| Männän halkaisija mm | 52 |
| Männän halkaisija 1 | 46 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 46 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694764 |
| Paino | 5.43 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.536 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€105.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA430
BENDIX
592598
694763B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2243R
CA2350
CARDONE
385386
CITROËN
4401N2
COMLINE
CBC268L
DELCO REMY
ELSTOCK
FIAT
77362706
77364461
FTE
GIRLING
71071182
7113541
HELLA PAGID
JURID
694763J
METZGER AUTOTEILE
PEUGEOT
4401N2
QUINTON HAZELL
QBS1487
RXF3999
TEXTAR
38056500
38056600
UBD
54962
sbs
13012137113
Fit Vehicles
CITROËN
45 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
22 vehicles
DUCATO
2001 - ...
PEUGEOT
17 vehicles
BOXER
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
Alternatives
€149,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,59
Lähetys 2 business days
€113,03
Lähetys 28 business days
€167,99
Lähetys 28 business days