Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3259410 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 46 |
| Männän halkaisija mm | 52 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.583 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€98.83
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2350
CARDONE
385386
CITROËN
1607378280
4401F0
4401G6
4401J2
4401N2
COMLINE
CBC268L
DELCO REMY
DEPA
ET73224
DRI
3159410010
EAI
2284049
ELSTOCK
ERA
BC63224
ERA Benelux
BC63224
FIAT
735289107
735361982
77362706
77364461
FRIESEN
701487
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
71071182
HELLA
8AC355386-631
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76619
PEUGEOT
1607378280
4401F0
4401G6
4401J2
4401N2
RE-EX
506-04454
SHAFTEC
BC8750
TMI
BR004454
TRISCAN
TRW
VEGE
25534301
sbs
13012137113
Fit Vehicles
CITROËN
40 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
21 vehicles
DUCATO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD Power | 2004-04 - 2006-07 | 107 | 146 | 2800 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 Bipower | 2002-11 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 62 | 84 | 1997 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 4x4 | 2002-05 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 62 | 84 | 1997 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - ... | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 4x4 | 2002-05 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - 2011-12 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 TD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 TD | 2001-12 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD | 2004-04 - 2006-07 | 107 | 145 | 2800 |
PEUGEOT
17 vehicles
BOXER
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
Alternatives
€93,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,59
Lähetys 2 business days
€149,78
Lähetys 2 business days
€113,03
Lähetys 28 business days
€140,07
Lähetys 28 business days