Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 140 mm |
| Männän halkaisija 1 | 60 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 60 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694401 |
| Paino | 3.75 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.836 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€173.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BENDIX
591314
694400B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2255
CARDONE
384276
DELCO REMY
DELPHI
LC7589
DRI
31.7450.0000
ELSTOCK
82-0754
82-0754-000
ERA Benelux
BC63240
FTE
GIRLING
7107354
JURID
694400J
KAWE
343240
MAPCO
4124
METZGER AUTOTEILE
NK
RENAULT
7701049762
7711135697
TEXTAR
38030300
38083400
TRISCAN
TRW
UBD
54898
sbs
13012139113
Fit Vehicles
RENAULT
48 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€63,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€146,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,72
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9601-9787.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9787.5€127,95
Lähetys 28 business days