Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3274500 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 324 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 308 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.931 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€71.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2255
CARDONE
384276
COMLINE
CBC433L
DELCO REMY
DELPHI
LC7589
DEPA
ET73240
DRI
3174500000
3174500010
3174500100
3174500110
EAI
2224563
ELSTOCK
ERA
BC63240
ERA Benelux
BC63240
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7107354
HELLA
8AC355393-091
8AN355442-111
MAPCO
4124
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76477
RE-EX
506-02262
RENAULT
7701049762
7711135697
SASIC
6504020
SHAFTEC
BC8855
TMI
BR002262
TRISCAN
TRW
UBD
54898
VEGE
25834301
VOLVO
8253965
sbs
13012139113
Fit Vehicles
RENAULT
53 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€63,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€146,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€173,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,72
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9601-9787.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9787.5