Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 45 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 45 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694396 |
| Paino | 4.9 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.837 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€93.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,46
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1804E
RCA515
ATE
BENDIX
591421
694397B
BLUE PRINT
BOSCH
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2221R
CARDONE
384496
385161
COMLINE
CBC276R
DA SILVA
ET7692
DELCO REMY
DRI
32.8910.0010
ELSTOCK
83-0819
83-0819-004
ERA Benelux
BC63045
FTE
GIRLING
7109256
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
BC51363
JURID
694397J
KAWE
343045
MAPCO
4143
NK
OPEL
4402990
9110990
TEXTAR
38132300
38132400
TRISCAN
TRW
UBD
54681
VAUXHALL
9110990
sbs
13012136114
Fit Vehicles
NISSAN
21 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
OPEL
30 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
28 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€143,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€119,11
Lähetys 28 business days