Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 82-0819 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.68 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.932 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€95.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2221R
CARDONE
384496
COMLINE
CBC276R
DELCO REMY
DEPA
ET73045
DRI
ELSTOCK
83-0819-000
83-0819-001
83-0819-004
83-0819-007
ERA
BC63045
ERA Benelux
BC63045
FRIESEN
QBS3250
FTE
GIRLING
7109256
HELLA
8AC355386-461
HERTH+BUSS ELPARTS
J3221058
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METZGER AUTOTEILE
NISSAN
41001-00QAD
NK
OPEL
4402990
9110990
PAGID
76428
RE-EX
506-02473
RENAULT
7701206726
7711135724
8253848
SASIC
SHAFTEC
BC8889R
TMI
BR002473
TRISCAN
TRW
UBD
54681
VAUXHALL
9110990
VEGE
24884302
sbs
13012136114
Fit Vehicles
NISSAN
21 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
OPEL
31 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
29 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€143,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€153,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€119,11
Lähetys 28 business days