Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 146 mm |
| Männän halkaisija 1 | 60 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 32.5 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 60 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694334 |
| Paino | 4.9 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.929 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€93.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1907E
LCA571
BENDIX
591332
694333B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CARDONE
384471
DELCO REMY
DRI
31.7560.0000
ELSTOCK
82-0765
82-0765-000
ERA Benelux
BC63424
FTE
JURID
694333J
KAWE
343424
METZGER AUTOTEILE
NK
TEXTAR
38212400
TRISCAN
TRW
UBD
56026
VW
7H0615123
7H0615123B
Fit Vehicles
VW
59 vehicles
CALIFORNIA
2007 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 63 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 77 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 75 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDi | 2007-05 - 2009-11 | 120 | 2461 |
MULTIVAN
2003 - 2015
TRANSPORTER
2003 - 2015
Alternatives
€122,14
Lähetys 28 business days
€117,32
Lähetys 28 business days
€85,75
Lähetys 28 business days