Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3275600 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 32.5 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 333 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.12 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.15 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€153.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2694
CARDONE
384471
COMLINE
CBC745L
DELCO REMY
DEPA
ET73424
DRI
3175600000
3175600010
3175600100
3175600110
ELSTOCK
ERA
BC63424
ERA Benelux
BC63424
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC 355 395-711
NK
RE-EX
506-02306
SHAFTEC
BC2664
TMI
BR002306
TRISCAN
UBD
56026
VEGE
27674301
VW
7H0615123
7H0615123B
sbs
13012147247
Fit Vehicles
VW
58 vehicles
CALIFORNIA
2007 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 63 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 77 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 75 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDi | 2007-05 - 2009-11 | 120 | 2461 |
MULTIVAN
2003 - 2015
TRANSPORTER
2003 - 2015
Alternatives
€96,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9601-9721.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9721.5€117,32
Lähetys 28 business days