Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 34 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 34 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694197 |
| Paino | 1.45 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.637 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€101.99
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA109
BENDIX
591133
694198B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2015R
CARDONE
388054
CHEVROLET
9193977
9196453
COMLINE
CBC218R
DELCO REMY
DELPHI
LC7161
ELSTOCK
FTE
JURATEK
JCA1084R
JURID
694198J
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542297
542305
9193977
9196453
QUINTON HAZELL
QBS3214
TEXTAR
38129200
UBD
54648
54649
VAUXHALL
9193977
9196453
ZIMMERMANN
sbs
2136122
Fit Vehicles
CHEVROLET
3 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.6 GS | 1997-08 - 2002-07 | 75 | 102 | 1598 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.6 GLS (19) | 1994-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 |
OPEL
48 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€82,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€144,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,85
Lähetys 2 business days