Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136121 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 34 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 240 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.71 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.69 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€54.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BENDIX
694058B
694198B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2015R
CARDONE
388054
CEF
6506065
CHEVROLET
9193977
9196453
DELCO REMY
DELPHI
LC7161
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3214
FTE
HELLA
8AC355381-321
OPEL
542297
542305
5542002
9118111
9193977
9196453
RE-EX
506-01897
SHAFTEC
BC8095R
TMI
BR001897
TRW
BHQ218E
BHQ292E
UBD
54649
VAUXHALL
9193977
9196453
sbs
13012136122
Fit Vehicles
CHEVROLET
3 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.6 GS | 1997-08 - 2002-07 | 75 | 102 | 1598 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.6 GLS (19) | 1994-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 |
OPEL
40 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€144,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,85
Lähetys 2 business days
BOSCH ® 0 204 103 956
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 986 474 324