Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 34 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 34 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694198 |
| Paino | 1.45 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.718 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€101.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA109
RCA109
BENDIX
591132
694197B
BOSCH
0 204 103 955
0 986 473 324
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2015
CARDONE
388053
CHEVROLET
9193976
9196452
COMLINE
CBC218L
DELCO REMY
DELPHI
LC7160
ELSTOCK
FTE
HELLA PAGID
JURATEK
JCA1084L
JCA1084R
JURID
694197J
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542296
542304
9193976
9196452
QUINTON HAZELL
QBS3213
TEXTAR
38129100
UBD
54648
VAUXHALL
9193976
9196452
ZIMMERMANN
sbs
2136121
Fit Vehicles
CHEVROLET
3 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.6 GS | 1997-08 - 2002-07 | 75 | 102 | 1598 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.6 GLS (19) | 1994-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 |
OPEL
48 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€120,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€147,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€154,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä