Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 2136122 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 34 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 240 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.7 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.7 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€54.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BENDIX
694057B
694197B
BOSCH
0204103955
0986473324
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2015
CARDONE
388053
CEF
6506064
CHEVROLET
9193976
9196452
DELCO REMY
DELPHI
LC7160
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3213
FTE
HELLA
8AC355381-311
OPEL
542296
542304
5542001
9118110
9193976
9196452
RE-EX
506-01896
SHAFTEC
BC8095
TMI
BR001896
UBD
54648
VAUXHALL
9193976
9196452
sbs
13012136121
Fit Vehicles
CHEVROLET
3 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.6 GS | 1997-08 - 2002-07 | 75 | 102 | 1598 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.6 GLS (19) | 1994-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 |
OPEL
40 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€198,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€147,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€158,19
Lähetys 28 business days