Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 126 mm |
| Männän halkaisija 1 | 48 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24.5 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 48 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694097 |
| Paino | 4.2 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.429 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€87.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA170
BENDIX
591879
694098B
BLUE PRINT
BOSCH
0 204 001 938
0 986 474 272
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1957R
CARDONE
384135
COMLINE
CBC161R
DA SILVA
ET7813
DELCO REMY
DELPHI
LC7372
DRI
32.1061.0000
ELSTOCK
83-1160
83-1160-000
ERA Benelux
BC63137
FORD
2224142
4055819
RMYC152B120AA
YC152B120AA
FTE
GIRLING
7110555
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JCA1012R
JURID
694098J
KAWE
343137
LPR
PF12462
MAPCO
4787
METZGER AUTOTEILE
NISSAN
410009X200
410009X201
410019X225
NK
QUINTON HAZELL
QBS1692
SHAFTEC
BC9153R
TEXTAR
38064400
TRISCAN
TRW
UBD
54857
ZIMMERMANN
sbs
13012125144
Fit Vehicles
FORD
39 vehicles
TRANSIT
2000 - 2006
NISSAN
5 vehicles
CABSTAR
1998 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CABSTAR E (TL_, VL_) 95.32 | 2002-04 - 2004-06 | 70 | 2664 | ||
| CABSTAR E (TL_, VL_) 120.35, 120.45 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 88 | 120 | 2953 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 75.28 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 55 | 75 | 2283 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 90.32, 90.28, 95.32, 95.28 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 66 | 90 | 2664 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 105.35, 110.35, 110.45 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 78 | 106 | 2953 |
Alternatives
€115,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€130,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€108,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,01
Lähetys 2 business days