Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3110610 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24.5 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 276 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 294 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.15 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.479 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€71.20
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1957R
CARDONE
384135
DELCO REMY
DC83137
RAB94248
DELPHI
LC7372
DEPA
ET73137
DRI
3210610000
3210610010
EAI
2274048
ELSTOCK
ERA
BC63137
ERA Benelux
BC63137
FORD
4055819
YC15-2B120-AA
FRIESEN
701692
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7110555
HELLA
8AC355387-861
HERTH+BUSS ELPARTS
J3221060
HERTH+BUSS JAKOPARTS
MAPCO
4787
METZGER AUTOTEILE
NISSAN
41000-9X200
41000-9X201
41001-9X225
YC152B120AA
NK
PAGID
76132
RE-EX
506-03241
SHAFTEC
BC9153R
TMI
BR003241
TRISCAN
TRW
VEGE
21004302
sbs
13012125144
Fit Vehicles
FORD
39 vehicles
TRANSIT
2000 - 2006
LDV
9 vehicles
MAXUS
2005 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MAXUS Umpikori 2.5 D | 2005-02 - 2008-12 | 70 | 95 | 2499 | |
| MAXUS Umpikori 2.5 D | 2006-02 - 2009-12 | 99 | 135 | 2499 | |
| MAXUS Bussi 2.5 D | 2005-02 - 2008-12 | 70 | 95 | 2499 | |
| MAXUS Bussi 2.5 D | 2005-02 - 2009-12 | 88 | 120 | 2499 | |
| MAXUS Lava / alusta 2.5 D | 2005-02 - 2008-12 | 70 | 95 | 2499 | |
| MAXUS Lava / alusta 2.5 D | 2005-10 - 2009-12 | 88 | 120 | 2499 | |
| MAXUS Lava / alusta 2.5 D | 2006-02 - 2009-12 | 99 | 135 | 2499 | |
| MAXUS Bussi 2.5 D | 2006-02 - 2009-12 | 99 | 2499 | ||
| MAXUS Umpikori 2.5 D | 2005-10 - 2009-12 | 88 | 120 | 2499 |
NISSAN
6 vehicles
CABSTAR
1998 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CABSTAR E (TL_, VL_) 95.32 | 2002-04 - 2004-06 | 70 | 2664 | ||
| CABSTAR E (TL_, VL_) 120.35, 120.45 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 88 | 120 | 2953 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 125.35, 125.45 (TL0, VL0) | 1998-10 - 2006-10 | 92 | 125 | 2953 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 75.28 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 55 | 75 | 2283 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 90.32, 90.28, 95.32, 95.28 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 66 | 90 | 2664 | |
| CABSTAR E (TL_, VL_) 105.35, 110.35, 110.45 (TL0) | 1998-10 - 2006-10 | 78 | 106 | 2953 |
Alternatives
€115,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€130,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€108,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,01
Lähetys 2 business days