Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 112 mm |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Männän halkaisija 1 | 45 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 45 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691963 |
| Paino | 4.65 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.894 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€85.99
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,46
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1780E
RCA502
ATE
27.1300-0359.3
BENDIX
590265
691964B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1297R
CARDONE
381964
CITROËN
440189
DA SILVA
ET6409
DELCO REMY
DELPHI
LC4612
DRI
32.1350.0000
ELSTOCK
83-0153
83-0153-000
ERA Benelux
BC62239
FIAT
9945803
9945805
FTE
RS459804A0
RX459804A0
GIRLING
7110143
HELLA PAGID
JURID
691964J
KAWE
342239
LPR
PF10416
METZGER AUTOTEILE
NK
PEUGEOT
440189
QUINTON HAZELL
QBS1450
SHAFTEC
BC9813R
TEXTAR
38016700
38056300
TRISCAN
UBD
52785
ZIMMERMANN
sbs
1301211970
Fit Vehicles
CITROËN
29 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
23 vehicles
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
36 vehicles
BOXER
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i | 1994-03 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i 4x4 | 1996-08 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI 4x4 | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TD | 1994-03 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TD | 1994-03 - 2002-03 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D | 1994-08 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 4x4 | 1996-03 - 1998-09 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi Neliveto | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD | 1994-07 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 |
Alternatives
€148,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€142,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,83
Lähetys 2 business days
€137,21
Lähetys 2 business days