Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3113500 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.68 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.624 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€123.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BENDIX
691964B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1297R
CARDONE
381964
CITROËN
440189
DELCO REMY
DELPHI
LC4612
DEPA
ET72239
DRI
3213500000
3213500010
EAI
2374232
ELSTOCK
ERA
BC62239
ERA Benelux
BC62239
FIAT
9945805
FRIESEN
QBS1450
FTE
GIRLING
32325016
7110143
HELLA
8AC355386-181
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
75270
PEUGEOT
440189
RE-EX
506-00435
SASIC
SCA0071
SHAFTEC
BC9813R
TMI
BR000435
TRISCAN
UBD
52785
VEGE
25724302
sbs
1301211970
Fit Vehicles
CITROËN
30 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
46 vehicles
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
27 vehicles
BOXER
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i | 1994-03 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TD | 1994-03 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TD | 1994-03 - 2002-03 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D | 1994-08 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi Neliveto | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD | 1994-07 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
Alternatives
€143,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€142,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,21
Lähetys 2 business days
€120,78
Lähetys 28 business days