Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | GIRLING |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 113 mm |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Männän halkaisija 1 | 40 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 40 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691959 |
| Paino | 4.25 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.327 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€107.47
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,46
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA470
ATE
27.1300-0355.3
BENDIX
590269
691960B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1295R
CARDONE
381960
CITROËN
440185
COMLINE
CBC285R
DA SILVA
ET6396
DELPHI
LC4608
DRI
31.1550.0000
32.1550.0000
ELSTOCK
ERA Benelux
BC62235
FIAT
1308220080
9945794
FTE
RS409814A0
RX409814A0
GIRLING
7110139
KAWE
342234
342235
LPR
PF10412
METZGER AUTOTEILE
NK
PEUGEOT
440185
QUINTON HAZELL
QBS1448
SHAFTEC
BC9815R
TEXTAR
38051000
38051100
TRISCAN
UBD
52781
sbs
1301211966
Fit Vehicles
CITROËN
37 vehicles
JUMPER
1994 - 2002
FIAT
26 vehicles
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
46 vehicles
BOXER
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD | 1994-08 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD | 1994-03 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 69 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i | 1994-03 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i 4x4 | 1996-08 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI 4x4 | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 TD | 1994-06 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TD | 1994-03 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 69 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 D | 1999-07 - 2002-04 | 50 | 68 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 TD | 1994-03 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 TD | 1999-07 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TD | 1994-03 - 2002-03 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D | 1994-08 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 4x4 | 1996-03 - 1998-09 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 DT 4x4 | 1996-03 - 1998-09 | 66 | 1905 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi Neliveto | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 1905 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD | 1994-07 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 |
Alternatives
€115,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,82
Lähetys 2 business days
TRW ® BHV139
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHV139E