Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 211965 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 40 |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.33 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.884 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€55.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
ATE
27.1300-0355.3
BENDIX
691960B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1295R
CARDONE
381960
CEF
SCA0067
CITROËN
440185
DELCO REMY
DELPHI
LC4608
DRI
ELSTOCK
FIAT
1308220080
9945794
9945796
FRIESEN
QBS1448
GIRLING
32325012
PEUGEOT
440185
RE-EX
506-00443
SHAFTEC
BC9815R
TMI
BR000443
UBD
52781
sbs
1301211966
Fit Vehicles
CITROËN
37 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
46 vehicles
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
43 vehicles
BOXER
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD | 1994-08 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD | 1994-03 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 69 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i | 1994-03 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.0 i 4x4 | 1996-08 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TDI 4x4 | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 TD | 1994-06 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 i | 1994-06 - 2002-04 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TD | 1994-03 - 1997-12 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 69 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 D | 1999-07 - 2002-04 | 50 | 68 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 TD | 1994-03 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 TD | 1999-07 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D | 1994-03 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 D 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TD | 1994-03 - 2002-03 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI | 1997-01 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 TDI 4x4 | 1999-07 - 2002-04 | 79 | 107 | 2446 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 1.9 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 68 | 92 | 1905 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D | 1994-08 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 D 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 63 | 86 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 4x4 | 1996-03 - 1998-09 | 80 | 109 | 1998 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.5 DT | 1997-10 - 2001-11 | 62 | 2499 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 1.9 DT 4x4 | 1996-03 - 1998-09 | 66 | 1905 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi Neliveto | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 2798 | ||
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 1.9 D | 1994-03 - 2002-04 | 51 | 1905 | ||
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi | 2000-10 - 2001-11 | 93 | 126 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDI | 2000-11 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 |
Alternatives
€115,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,82
Lähetys 2 business days
TRW ® BHV139
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHV139E