Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 575 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | F10X1 |
| kierre 2 | M10X1 |
| Paino | 0.156 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 25.5 cm |
| Pakkausleveys | 13.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.133 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€25.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKRON-MALÒ
80998
APEC
HOS4359
ATE
24.5123-0545.3
331240
BORG & BECK
BBH8650
BBH8654
BOSCH
BROVEX-NELSON
H7595
CORTECO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FTE
LPR
6T48964
6T48964PG
MERCEDES-BENZ
1644200348
1644200448
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NK
853374
OJD (QUICK BRAKE)
32418
PEX
890043
SAMKO
SWAG
TEXTAR
40215300
TRISCAN
TRW
VAICO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
40 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
R-CLASS
2005 - 2014
Alternatives
€11,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä