Etuakseli
Mitat ja koko
| Pituus | 545 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Kokonaispituus | 570.2 mm |
| Ulkokierre | M10x1 mm |
| Sisäkierre | M10x1 mm |
| Avainväli | 14 |
Shipping Details
| Weight | 0.118 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Germany |
€9.11
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
CORTECO
DORMAN
H621187
FEBI BILSTEIN
JP GROUP
MERCEDES-BENZ
164 420 03 48
164 420 04 48
164420044864
164420044865
A 164 420 03 48
A 164 420 04 48
A 164420044864
A164 420 04 48
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NK
853374
OPTIMAL
BSL-5061
SWAG
TEXTAR
40215300
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
VAICO
30-2125
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
22 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
Alternatives
€12,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä