Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Jännite | 14 V |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| kiiloja | 6 |
| Liitin | M8 B+ |
| Liitin | L-DFM |
| Pistokemallin tunnus | 0248 |
| Reiän halkaisija 1 | 11 mm |
| Nettopaino | 6.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.564 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€231.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €26,15
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10444485
AS-PL
ATL Autotechnik
L84870
AUTOELECTRO
AEG1196
AEK3583
BOSCH
BV PSH
135.585.140.000
135.585.140.280
135.585.140.500
135.585.140.505
CASCO
CAL15500
CAL15500AS
CAL15500GS
CEVAM
4857
DELCO REMY
DRA1048
RAA12159
DRI
2281921402
EUROTEC
12090529
FRIESEN
9090870
GENERAL MOTORS
1204623
13502581
13588306
13802581
95515963
HELLA
HOLGER CRISTIANSEN
CA2181IR
LUCAS
LUCAS ELECTRICAL
LRA03583
MAGNETI MARELLI
MQA2181
NK
4836004
OPEL
1202318
1202333
1204623
13588306
95515963
RE-EX
501-03183
TMI
AL03183
VAUXHALL
13588306
95515963
WAI
11832N
Fit Vehicles
OPEL
57 vehicles
ASTRA
2009 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) | 2012-01 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2011-06 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2009-09 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2014-01 - 2015-10 | 96 | 1956 | ||
| ASTRA J Umpi- / ikkunakori (P10) 2.0 CDTi (35) | 2012-10 - 2015-10 | 121 | 1956 | ||
| ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) | 2013-10 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2010-10 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2011-08 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 |
CASCADA
2013 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
INSIGNIA
2008 - 2017
ZAFIRA
2011 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2018-11 | 96 | 130 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 81 | 110 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) | 2012-01 - 2014-10 | 96 | 1956 | ||
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75) | 2013-01 - 2014-10 | 143 | 194 | 1956 |
SAAB
3 vehicles
9-5
2010 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-5 (YS3G) 2.0 TiD | 2010-05 - 2012-01 | 118 | 160 | 1956 | |
| 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD | 2010-05 - 2012-01 | 140 | 190 | 1956 | |
| 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD | 2010-05 - 2012-01 | 140 | 190 | 1956 |
Alternatives
€184,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€266,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€347,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€295,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€286,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä