Mitat ja koko
| Korkeus | 151 | mm |
| Leveys | 169 | mm |
| Pituus | 189 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 113 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| Liitin | B+(M8),PLUG(F, L) |
| Pistokemallin tunnus | PL180 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.686 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€295.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €29,84
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
CHEVROLET
1 vehicles
MALIBU
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MALIBU (V300) 2.0 D | 2012-04 - ... | 118 | 160 | 1956 |
OPEL
59 vehicles
ASTRA
2009 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) | 2012-01 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2011-06 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2009-09 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2014-01 - 2015-10 | 96 | 1956 | ||
| ASTRA J Umpi- / ikkunakori (P10) 2.0 CDTi (35) | 2012-10 - 2015-10 | 121 | 1956 | ||
| ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) | 2013-10 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2010-10 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2011-08 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 |
CASCADA
2013 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
INSIGNIA
2008 - 2017
ZAFIRA
2011 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2018-11 | 96 | 130 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 81 | 110 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) | 2013-01 - 2014-10 | 81 | 1956 | ||
| ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) | 2012-01 - 2014-10 | 96 | 1956 | ||
| ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) | 2013-01 - 2014-10 | 121 | 1956 | ||
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75) | 2013-01 - 2014-10 | 143 | 194 | 1956 |
SAAB
3 vehicles
9-5
2010 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-5 (YS3G) 2.0 TiD | 2010-05 - 2012-01 | 118 | 160 | 1956 | |
| 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD | 2010-05 - 2012-01 | 140 | 190 | 1956 | |
| 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD | 2010-05 - 2012-01 | 140 | 190 | 1956 |
Alternatives
€266,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€292,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä