Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 86-0455 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.32 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.586 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€97.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €30,40
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
Ca1518R
CARDONE
388060
CHEVROLET
9201353
COMLINE
CBC235R
DELCO REMY
DELPHI
LC7169
DEPA
ET72909
DRI
EAI
2225220
ELSTOCK
87-0455-000
87-0455-001
ERA
BC52909
ERA Benelux
BC52909
FRIESEN
703224
QBS3224
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355381-681
MAPCO
4422
NK
OPEL
542280
542313
5442280
9118537
9201353
RE-EX
506-01397
SHAFTEC
BC2127R
TMI
BR001397
TRISCAN
TRW
UBD
54637
VAUXHALL
9118537
9201353
sbs
13012136208
Fit Vehicles
OPEL
46 vehicles
VECTRA
1995 - 2003
Alternatives
€120,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€114,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 13.2351-0052.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.9235-0052.5BOSCH ® 0 986 135 058
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 986 474 061