Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4145500 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.32 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.46 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€73.51
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
Ca1518R
CARDONE
388060
CHEVROLET
9201353
COMLINE
CBC235R
DELCO REMY
DELPHI
LC7169
DEPA
ET72909
DRI
4245500000
4245500100
EAI
2225220
ELSTOCK
ERA
BC52909
ERA Benelux
BC52909
FRIESEN
703224
QBS3224
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355381-681
MAPCO
4422
NK
OPEL
542280
542313
5442280
9118537
9201353
RE-EX
506-01397
SHAFTEC
BC2127R
TMI
BR001397
TRISCAN
TRW
UBD
54637
VAUXHALL
9118537
9201353
sbs
13012136208
Fit Vehicles
OPEL
46 vehicles
VECTRA
1995 - 2003
Alternatives
€120,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€114,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,69
Lähetys 2 business days
ATE ® 13.2351-0052.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.9235-0052.5BOSCH ® 0 986 135 058
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 986 474 061