Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 82-0753 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.462 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€83.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2494R
CARDONE
384452
COMLINE
CBC275R
DELCO REMY
DEPA
ET73501
DRI
EAI
2224618
ELSTOCK
83-0753-000
83-0753-001
83-0753-004
83-0753-007
ERA
BC63501
ERA Benelux
BC63501
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112245
HELLA
8AC355391-481
8AN355441-881
MAPCO
4155
METZGER AUTOTEILE
NK
2139140
PAGID
76774
RE-EX
506-02259
RENAULT
7701049092
7711135692
SASIC
6504013
SHAFTEC
BC2540R
TMI
BR002259
TRISCAN
TRW
UBD
54895
VEGE
27424302
VOLVO
8253963
825963
sbs
13012139140
Fit Vehicles
RENAULT
33 vehicles
LAGUNA
2001 - 2007
Alternatives
€72,30
Lähetys 28 business days
€125,66
Lähetys 28 business days