Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3173500 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.275 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€100.36
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2494R
CARDONE
384452
COMLINE
CBC275R
DELCO REMY
DEPA
ET73501
DRI
3273500000
3273500010
3273500100
3273500110
EAI
2224618
ELSTOCK
ERA
BC63501
ERA Benelux
BC63501
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112245
HELLA
8AC355391-481
8AN355441-881
MAPCO
4155
METZGER AUTOTEILE
NK
2139140
PAGID
76774
RE-EX
506-02259
RENAULT
7701049092
7711135692
SASIC
6504013
SHAFTEC
BC2540R
TMI
BR002259
TRISCAN
TRW
UBD
54895
VEGE
27424302
VOLVO
8253963
825963
sbs
13012139140
Fit Vehicles
RENAULT
33 vehicles
LAGUNA
2001 - 2007
Alternatives
€72,30
Lähetys 28 business days
€125,66
Lähetys 28 business days
€83,75
Lähetys 28 business days