Mitat ja koko
| Leveys 1 | 26.4 | mm |
| Leveys 2 | 20.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 7 cm |
| Paino | 1.6 kg |
| 2 hihnaa | |
| Hampaita 2 | 81 |
| Hampaita 1 | 122 |
| Käyttönumerot | CT914K1, CT 939, CT939K2 |
Shipping Details
| Weight | 1.507 Kg |
| Weight Volumetric | 2.261 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Romania |
€135.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
AE
TB514
TB557
TB628
BOSCH
OPTIBELT
65122X26,5HSN
97081X21HSN
97122X26,5HSN
HR65122X26,5MM
HR97081X21MM
HR97122X1"
ZRK 1238
ZRK 1301
QUINTON HAZELL
QTB352
QTB498
QTB538
ROULUNDS RUBBER
081TM210
122TM254
122TM265
RR1169
RR1184
RUVILLE
SKF
Schaeffler INA
TRISCAN
VEYANCE
G1176H
G1177H
G1402H
G1526H
VW
046109119
046109119E
074 198 119
074 198 119 H
074 198 119 Q
074109119A
074109119B
074109119E
074109119J
074109119L
074109119P
074109119R
074130113E
074130113J
9202398
Fit Vehicles
VW
22 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 |
LT
1996 - 2006
TRANSPORTER
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSPORTER T4 Umpikori (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI | 1995-09 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 | |
| TRANSPORTER T4 Umpikori (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro | 1995-09 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 | |
| TRANSPORTER T4 Lava / alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 TDI Syncro | 1998-05 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 | |
| TRANSPORTER T4 Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ 2.5 TDI Syncro | 1996-01 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 | |
| TRANSPORTER T4 Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ 2.5 TDI | 1995-09 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 | |
| TRANSPORTER T4 Lava / alusta (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 TDI | 1995-09 - 2003-04 | 75 | 102 | 2461 |
Alternatives
€20,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€105,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä