Mitat ja koko
| Leveys | 20.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 0.82 kg |
| Hammasluku | 81 |
| Käyttönumerot | CT 914, CT 914 K1 |
Shipping Details
| Weight | 0.825 Kg |
| Weight Volumetric | 1.238 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | China |
€75.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VOLVO
Cross-Reference Numbers
AE
TB557
AUTEX
K980189A
K980189D
BOSCH
CONTINENTAL CTAM
V55447
V55478
GATES
HK
RS1073
HUTCHINSON
OPTIBELT
97081X21HSN
HR97081X21MM
KT1302
ZRK 1238
QUINTON HAZELL
QBK650
QBK651
QBPK6510
QTB538
ROULUNDS RUBBER
081TM210
RR1184
RR1184K1
SKF
Schaeffler INA
530 0062 10
536 0227 10
TRISCAN
VEYANCE
G1402H
K1G1402H
VOLVO
074130113E
9179393
9202398
VW
074130113E
074130113J
9202398
Fit Vehicles
VOLVO
8 vehicles
850
1995 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 850 StW (855) 2.5 TDI | 1995-08 - 1996-12 | 103 | 140 | 2460 | |
| 850 (854) 2.5 TDI | 1995-08 - 1996-12 | 103 | 140 | 2460 |
S70
1997 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S70 (874) 2.5 TDI | 1997-01 - 2000-11 | 103 | 140 | 2460 | |
| S70 (874) 2.5 TDi AWD | 1999-10 - 2000-09 | 103 | 140 | 2460 |
S80
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S80 I (184) 2.5 TDI | 1999-01 - 2006-07 | 103 | 140 | 2460 |
V70
1995 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD | 1996-11 - 2000-02 | 103 | 140 | 2460 | |
| V70 I (875, 876) 2.5 TDI | 1995-12 - 2000-12 | 103 | 140 | 2460 | |
| V70 II (285) 2.5 TDI | 1999-11 - 2007-08 | 103 | 140 | 2460 |
VW
32 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 |
LT
1996 - 2006
TRANSPORTER
1995 - 2003
Alternatives
€12,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä