Tiedot tuotteesta
| Jähdytysripamateriaali | Alumiini |
| Matriaali jäähdyttimen säiliö | Muovi |
| Verkon pituus | 235 mm |
| Verkon leveys | 158 mm |
| Verkon syvyys | 42 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.874 Kg |
| Weight Volumetric | 2.185 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Belgium |
€11.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
93676
AKS DASIS
189200N
AUGROS
55100135
5510217S
AURADIA
KRT228
BEHR
8FH351311-031
BINDER
5293,910,1
FRIGAIR
0609.3009
6093009
GERI
7104
HELLA
JDEUS
RA2230520
KILEN
RT6228
KÜHLER SCHNEIDER
0992001
9931201
MAHLE
NISSENS
NRF
PRASCO
RN320H001
RENAULT
7701044790
7701045552
SCHLIECKMANN
60436228
VAICO
V46-61-0010
VALEO
Fit Vehicles
RENAULT
34 vehicles
CLIO
1998 - ...
THALIA
1998 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| THALIA I (LB_) 1.2 16V | 2002-04 - 2009-02 | 55 | 75 | 1149 | |
| THALIA I (LB_) 1.4 | 2000-08 - 2005-10 | 55 | 75 | 1390 | |
| THALIA I (LB_) 1.4 16V | 2000-08 - 2009-02 | 72 | 98 | 1390 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2002-04 - 2009-02 | 48 | 65 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2001-06 - 2009-02 | 60 | 82 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2003-02 - 2009-02 | 50 | 68 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2005-06 - 2009-02 | 47 | 64 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.6 16V | 2000-07 - 2009-02 | 79 | 1598 | ||
| THALIA I (LB_) 1.6 | 1998-03 - 2008-10 | 66 | 1598 |
Alternatives
€24,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,50
Lähetys 28 business days