Tiedot tuotteesta
| Jähdytysripamateriaali | Alumiini |
| Jäähdytintyyppi | Jäähdytysrivat juotetut |
| Matriaali jäähdyttimen säiliö | Alumiini |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Sisääntulon läpimitta 1 | 19.5 mm |
| Poistopuolen läpimitta 1 | 19.5 mm |
| Verkon pituus | 175 mm |
| Verkon leveys | 170 mm |
| Verkon syvyys | 36 mm |
| Laatu | IR PLUS |
Shipping Details
| Weight | 0.717 Kg |
| Weight Volumetric | 1.793 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Belgium |
€30.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
93824/O
AKS DASIS
156002N
AUGROS
55080154
5510181S
AURADIA
HKOL354
KOL354
AVA Clever Choice
OL6354
OLA6354
BINDER
4622,910,1
FRIGAIR
0607.3013
GERI
7206
KÜHLER SCHNEIDER
9931201
NISSENS
NRF
OPEL
0919140
09196140
1618222
919140
9196140
PRASCO
OP030H001
SCHLIECKMANN
60376354
SERCK-MARSTON
2883754
VAICO
V40-61-0004
VALEO
Fit Vehicles
OPEL
39 vehicles
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2005-04 - ... | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2005-04 - 2011-01 | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 CDTI 16V | 2004-07 - 2011-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
CORSA
2000 - 2012
TIGRA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 51 | 69 | 1248 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 92 | 125 | 1796 |
Alternatives
€33,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
HELLA ® 8FH 351 313-531
Lämmityslaitteen kenno
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
8FH 351 000-501