Tiedot tuotteesta
| Jähdytysripamateriaali | Alumiini |
| Jäähdytintyyppi | Jäähdytysrivat juotetut |
| Matriaali jäähdyttimen säiliö | Alumiini |
| Varusteet | ajoneuvoille ilman sähkö lisälämmitintä |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Vasen / oikea liikenne | Ohjaus vasemmalla |
| Verkon pituus | 208 mm |
| Verkon leveys | 165 mm |
| Verkon syvyys | 32 mm |
| Laatu | IR PLUS |
Shipping Details
| Weight | 0.729 Kg |
| Weight Volumetric | 1.823 Kg |
| Customs Code | 841950 |
| Country of Origin | China |
€86.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
129020N
AUGROS
550359F8
AVA Clever Choice
MSA6673
HELLA
8FH351511-744
MAHLE
MERCEDES-BENZ
1648300061
A164-830-0061
A1648300061
NISSENS
NRF
VALEO
600651
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
40 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
R-CLASS
2005 - 2014
Alternatives
€62,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä