Tiedot tuotteesta
| Jähdytysripamateriaali | Alumiini |
| Jäähdytintyyppi | Jäähdytysrivat mekaan. kiinnitetyt |
| Matriaali jäähdyttimen säiliö | Muovi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Liitäntä oikealla |
| Sisääntulon läpimitta 1 | 18 mm |
| Poistopuolen läpimitta 1 | 18 mm |
| Verkon pituus | 300 mm |
| Verkon leveys | 194 mm |
| Verkon syvyys | 42 mm |
| Laatu | IR PLUS |
Shipping Details
| Weight | 1.343 Kg |
| Weight Volumetric | 3.358 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Belgium |
€17.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
93796
AKS DASIS
089014N
AUGROS
5510054S
56810187
AURADIA
KFT265
AVA Clever Choice
FTA6265
BINDER
2523,910,1
FIAT
46722710
FIAT / LANCIA
46722710
6448H8
FRIGAIR
0604.3038
GERI
7134
HELLA
JDEUS
RA2110180
KILEN
FT6265
KÜHLER SCHNEIDER
1790141
9931201
MAHLE
NRF
PRASCO
CI950H003
SCHLIECKMANN
60176265
VALEO
Fit Vehicles
CITROËN
39 vehicles
JUMPER
1994 - 2002
FIAT
59 vehicles
DUCATO
1994 - 2002
PEUGEOT
3 vehicles
BOXER
2000 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 HDi 4x4 | 2000-10 - 2002-04 | 94 | 128 | 2798 |
Alternatives
€37,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä