Tiedot tuotteesta
| Valmistaja rajaus | Type Delphi-Harrison |
| Kompressorin tunnus | CVC |
| Hihnapyörä-Ø | 123 mm |
| Jännite | 12 V |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Sisääntulon läpimitta | 20.7 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 15.4 mm |
| Öljyntäyttömäärä | 145 ml |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Kompressoriöljy | PAG 46 |
| Kylmäaine | R 134a |
| Kiinnitysmalli | 3-pistekiinnitys |
| Pistokkeen kotelon muoto | Soikea |
| osaksi täytetty | |
| Laatu | IR PLUS |
Shipping Details
| Weight | 5.89 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | Belgium |
€284.53
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
851559N
851560N
AUGROS
5531564S
55315840
AVA Clever Choice
RTK369
BOSCH
DELPHI
FRIGAIR
920.10942
930.10942
940.10942
GERI
945673
KÜHLER SCHNEIDER
9931201
MAHLE
NISSENS
RENAULT
8200053264
8200309193
8200457418
8200678499
8200940233
8200940235
SCHLIECKMANN
6043K369
VAN WEZEL
4300K429
WAECO
8880110464
8880120381
Fit Vehicles
RENAULT
54 vehicles
GRAND
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 | 2004-04 - 2009-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 | 2004-04 - 2009-06 | 99 | 135 | 1998 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) | 2005-05 - 2008-11 | 81 | 110 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) | 2004-04 - 2008-02 | 96 | 131 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) | 2004-04 - 2006-05 | 88 | 120 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi | 2005-05 - 2009-01 | 85 | 116 | 1870 |
MEGANE
2002 - ...
SCÉNIC
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi | 2003-06 - 2008-11 | 92 | 125 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) | 2005-05 - 2008-11 | 96 | 131 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) | 2003-11 - 2005-08 | 74 | 101 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) | 2005-05 - 2008-11 | 78 | 106 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) | 2005-05 - 2008-11 | 63 | 86 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D | 2006-06 - 2008-11 | 85 | 116 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) | 2003-06 - 2006-05 | 88 | 120 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) | 2005-05 - 2008-11 | 81 | 110 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) | 2004-05 - 2008-11 | 120 | 163 | 1998 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) | 2003-06 - 2009-06 | 99 | 135 | 1998 |
Alternatives
€265,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€268,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€235,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€256,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€286,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä