Mitat ja koko
| Leveys | 42.4 | mm |
| Ulkoläpimitta | 61.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierremitta | M16 |
| Rihloja | 6 kpl |
| Ensimmäisen uran väli | 18.6 mm |
| Syvyys | 7 mm |
| Reiän halkaisija | 17 mm |
| Ruuvikanta/mutteriprofiili | Torx |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Paino | 0.56 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.559 Kg |
| Customs Code | 848350 |
| Country of Origin | China |
€39.23
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
OPEL
28 vehicles
ASTRA
2004 - 2012
SIGNUM
2004 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2005-08 - 2008-02 | 74 | 100 | 1910 |
VECTRA
2005 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2005-10 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 |
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 150 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 1910 | ||
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 1910 |
SAAB
6 vehicles
9-3
2004 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2006-01 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 |
Alternatives
€75,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä