Mitat ja koko
| Leveys | 41.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 65 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierremitta | M14 |
| Rihloja | 7 kpl |
| Ensimmäisen uran väli | 11.1 mm |
| Syvyys | 13 mm |
| Reiän halkaisija | 15 mm |
| Ruuvikanta/mutteriprofiili | Torx |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Paino | 0.64 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.64 Kg |
| Customs Code | 848350 |
| Country of Origin | China |
€31.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AUTEX
654596
BREDA LORETT
CR 5252
CR5252
CASCO
CCP90236
DENSO
021040-1070
210401070
ERA
GEBE
3 5394 1
353941
RUVILLE
SKF
VKM 06107
VKM06107
Schaeffler INA
TOYOTA
27415-0L010
27415-0L030
27415-30020
274150L010
274150L030
2741530020
VALEO
588161
Fit Vehicles
TOYOTA
36 vehicles
DYNA
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY220_, KDY230_) | 2001-07 - ... | 65 | 2494 | ||
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY230, KDY250, KDY220) | 2001-08 - ... | 75 | 2494 |
HIACE
2001 - ...
HILUX
2001 - ...
LAND
2000 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) | 2002-09 - 2009-08 | 120 | 163 | 2982 | |
| LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) | 2004-07 - 2009-08 | 122 | 166 | 2982 | |
| LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) | 2002-09 - 2010-12 | 127 | 173 | 2982 | |
| LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_) | 2006-08 - 2009-07 | 150 | 204 | 2982 | |
| LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W) | 2000-08 - 2002-08 | 120 | 163 | 2982 |
Alternatives
€31,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,20
Lähetys 28 business days