Tiedot tuotteesta
| Verkon leveys | 735 mm |
| Verkon pituus | 112 mm |
| Verkon syvyys | 80 mm |
| Sisääntulon läpimitta | 60 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 60 mm |
| Paino | 3.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.677 Kg |
| Weight Volumetric | 14.708 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€122.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
OPEL
PEUGEOT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
087035N
87035N
AVA Clever Choice
FT4482
CITROËN
1613994080
1613994180
1617300680
1617322580
DS
1613994080
1613994180
FIAT
1382428080
1382429080
FRIGAIR
0704.3140
7043140
JDEUS
M-811150A
M811150A
NISSENS
NRF
OPEL
1613994080
1613994180
PEUGEOT
1613994080
1613994180
1617300680
1617322580
VAN WEZEL
17014703
17014713
VAUXHALL
1613994080
1613994180
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
JUMPER
2006 - ...
FIAT
31 vehicles
DUCATO
2006 - ...
OPEL
6 vehicles
MOVANO
2021 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO C Umpikori (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 88 | 2179 | ||
| MOVANO C Umpikori (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 103 | 2179 | ||
| MOVANO C Umpikori (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| MOVANO C Lava / alusta (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 88 | 2179 | ||
| MOVANO C Lava / alusta (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 103 | 2179 | ||
| MOVANO C Lava / alusta (U9) 2.2 D | 2021-12 - 2023-10 | 121 | 2179 |
PEUGEOT
12 vehicles
BOXER
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 110 | 2016-03 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 110 | 2015-07 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 130 | 2015-07 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 160 | 2015-07 - 2019-09 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 110 | 2016-03 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 |
Alternatives
€194,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€278,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€223,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€157,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä