Tiedot tuotteesta
| Verkon leveys | 682 mm |
| Verkon pituus | 391 mm |
| Verkon syvyys | 16 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Vedenerottimella |
| Kylmäaine | R 134a |
| Sisääntulon läpimitta | 14 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 14 mm |
| Paino | 4.21 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.3 Kg |
| Weight Volumetric | 25.8 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€88.35
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
122017N
AVA Clever Choice
MS5352
MSA5352D
BEHR SERVICE
8FC 351 343-004
8FC351301121
8FC351343004
DELPHI
TSP0225611
TSP0226179M
DENSO
ERA
FRIGAIR
0806.2081
8062081
HC-Cargo
260428
INTERMOTOR
F4-43095
F443095
JDEUS
717M46
KLOKKERHOLM
3542305352
MAGNETI MARELLI
350203251000
359003221090
MAHLE
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
6398350070
6398350370
6398350700
A6398350070
A6398350370
A6398350700
NISSENS
NRF
PATRON
PRS1208
SERCK-MARSTON
30005352
47797
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.59.133
259133
VAN WEZEL
VEMO
V30-62-1042
V30621042
WAECO
8880400308
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
44 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€84,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä