Tiedot tuotteesta
| Verkon leveys | 391 mm |
| Verkon pituus | 698 mm |
| Verkon syvyys | 16 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Vedenerottimella |
| Kylmäaine | R 134a |
| Paino | 4.23 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.05 Kg |
| Weight Volumetric | 24.3 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Taiwan |
€122.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZ (FJDA)
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
122032N
AVA Clever Choice
MS5484D
MSA5484D
BEHR SERVICE
8FC 351 024-511
8FC 351 343-011
8FC351024511
8FC351343011
BSG
BSG 60-525-016
BSG60525016
DELPHI
DENSO
ERA
FRIGAIR
0806.2089
8062089
HC-Cargo
260429
HELLA
INTERMOTOR
F4-AC1075
F4AC1075
JDEUS
717M51
M-7170780
M7170780
KLOKKERHOLM
3542305484
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
6398350270
6398350470
6398350800
A6398350270
A6398350470
A6398350800
MERCEDES-BENZ (FJDA)
A6398350270
A6398350470
A6398350800
NISSENS
NRF
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.59.133
259133
VAN WEZEL
VEMO
V30-62-1042
V30621042
WAECO
8880400432
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
53 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€84,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€247,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä