Tiedot tuotteesta
| Verkon leveys | 378 mm |
| Verkon pituus | 565 mm |
| Verkon syvyys | 16 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Vedenerottimella |
| Kylmäaine | R 134a |
| Sisääntulon läpimitta | 14 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 14 mm |
| Paino | 4.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.989 Kg |
| Weight Volumetric | 23.934 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€84.86
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
OPEL
57 vehicles
ASTRA
2004 - ...
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.8 VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 103 | 140 | 1796 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) | 2008-08 - 2012-12 | 85 | 1598 | ||
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) | 2009-07 - 2015-04 | 103 | 1796 | ||
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) | 2013-06 - 2015-04 | 88 | 120 | 1796 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) | 2005-07 - 2012-09 | 77 | 105 | 1598 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 69 | 94 | 1598 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 85 | 115 | 1598 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 103 | 140 | 1796 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.6 CNG VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 69 | 1598 |
Alternatives
€87,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€442,78
Lähetys 28 business days
VALEO ® 817839
Lauhdutin, ilmastointilaite
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
812704