Tiedot tuotteesta
| Pantiton uusi osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 220 A |
| Kiinnitysmalli | Suorakiinnitys |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| kiiloja | 7 |
| Hihnapyörä-Ø | 51 mm |
| Liitin | B+ |
| Paino | 8.352 kg |
Shipping Details
| Weight | 8.35 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | France |
€632.17
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
3F QUALITY
ALTS644
PRAS644
AD KÜHNER
554175RI
554175RIV
ALANKO
10444652
AS-PL
ATL Autotechnik
L 51 600
L 51 601
L51600
L51601
AUTOELECTRO
AEK3720
BV PSH
555.915.220.004
555.915.220.500
555915220004
555915220500
CEVAM
4440
OL4440
DA SILVA
012680
12680
DELCO REMY
931770
DRI
2251972202
EAI
57801
ELSTOCK
28-6831
286831
ERA
EUROTEC
12090601
FARCOM
114169
FRIESEN
9090761
HERTH+BUSS ELPARTS
LUCAS
MERCEDES-BENZ
0009063522
00090635220080
9063522
90635220080
A0009063522
A00090635220080
NK
4847951
QUINTON HAZELL
QRA3326
REMY
DRA1770
SIDAT
A12VA0967AS
STARDAX
VALEO
440463
TG23C035
WAI
11715N
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
18 vehicles
SPRINTER
2006 - 2018
Alternatives
€531,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€431,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€285,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€639,80
Lähetys 28 business days
€380,38
Lähetys 28 business days