Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 80 A |
| Kiinnitysmalli | 3-pistekiinnitys |
| Asento / aste | L 55 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| kiiloja | 5 |
| Hihnapyörä-Ø | 56 mm |
| Liitin | B+ / D+ |
| Paino | 5.85 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.62 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€231.67
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €64,13
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
3F QUALITY
ALTL039
PRAL039
AD KÜHNER
301203RI
AS-PL
ATL Autotechnik
L 40 230
L40230
BOM-Prestolite
20110380
BORG & BECK
BBA2264
BOSCH
BV PSH
225.517.080.000
225.517.080.500
225.517.080.505
225.517.080.968
225517080000
225517080500
225517080505
225517080968
BorgWarner (3K)
225.517.080
225517080
Bosch UP Test
F032UA0037
F042A0B025
CASCO
CAL15157AS
CAL15157GS
CEVAM
4392
OL4392
CITROËN
5701-A6
5701A6
5705-HW
5705-N3
5705HW
5705N3
DA SILVA
011314
11314
A011314
JA011314
MAQ0169
DELCO REMY
940231
940231N
940231X
DELPHI
RM0892
DRI
EAI
56615
EDR
DRB0231
DRB0231N
ERA
210217A
210217R
EUROREPAR
1638111080
EUROTEC
12040230
FARCOM
118495
FRIESEN
9040231
HC-Cargo
111532
HC-PARTS
CA1203IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRB00380
LRB380
MAGNETI MARELLI
PEUGEOT
5705-HW
5705-N2
5705HW
5705N2
QUINTON HAZELL
9040231
QRA2707
REMY
DRB0231
DRB0231N
DRB0231X
RAA21342
WA21342
RIDEX
4G0718
SANDO
2015157
SIDAT
A12VA0803A2
STARDAX
VEMO
WAI
21908N
Fit Vehicles
CITROËN
10 vehicles
AX
1994 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AX (ZA-_) 15 D | 1994-08 - 1997-12 | 40 | 54 | 1527 |
SAXO
1996 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SAXO (S0, S1) 1.5 D | 1996-09 - 2001-06 | 42 | 57 | 1527 | |
| SAXO (S0, S1) 1.5 D | 2001-07 - 2004-04 | 43 | 58 | 1527 | |
| SAXO (S0, S1) 1.6 | 1996-02 - 2004-04 | 88 | 120 | 1587 | |
| SAXO (S0, S1) 1.5 D | 1996-09 - 2003-09 | 40 | 54 | 1527 | |
| SAXO (S0, S1) 1.6 VTS | 1996-06 - 2003-09 | 87 | 118 | 1587 | |
| SAXO Hatchback van (S3_) 1.5 D | 2001-07 - 2003-06 | 43 | 1527 | ||
| SAXO Hatchback van (S3_) 1.5 D | 1999-08 - 2001-06 | 42 | 1527 |
XSARA
1997 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XSARA (N1) 1.5 D | 1997-04 - 2000-09 | 42 | 57 | 1527 | |
| XSARA Break (N2) 1.5 D | 1997-10 - 2000-09 | 42 | 57 | 1527 |
PEUGEOT
6 vehicles
106
1994 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 106 I (1A, 1C) 1.5 D | 1994-06 - 1996-04 | 40 | 54 | 1527 | |
| 106 I (1A, 1C) 1.5 D | 1994-06 - 1996-04 | 43 | 58 | 1527 | |
| 106 II (1A_, 1C_) 1.5 D | 1996-05 - 2001-03 | 40 | 55 | 1527 | |
| 106 II (1A_, 1C_) 1.5 D | 1998-04 - 2004-07 | 42 | 57 | 1527 | |
| 106 Van II Umpimalli/viistoperä (1S_) 1.5 D | 1996-05 - 2001-03 | 40 | 1527 | ||
| 106 Van II Umpimalli/viistoperä (1S_) 1.5 D | 1996-06 - 2001-03 | 42 | 1527 |
Alternatives
€200,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€175,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€164,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,85
Lähetys 2 business days