Tiedot tuotteesta
| tehdaskunnostettu varaosa | REMAN |
| Pantiton vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 110 A |
| Kiinnitysmalli | 3-pistekiinnitys |
| Asento / aste | L/R 0 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| kiiloja | 6 |
| Hihnapyörä-Ø | 58 mm |
| Liitin | B+ / L |
| Paino | 6.11 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.11 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€264.83
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
3F QUALITY
ALTS081
PRAS081
AD KÜHNER
301434RI
ALANKO
10442181
AS-PL
ATL Autotechnik
L 42 040
L42040
AUGER
101394
AUTOELECTRO
AEA4220
BLUE PRINT
BOM-Prestolite
20110420
BORG & BECK
BBA2098
BOSCH
0 986 042 041
986042041
BV PSH
575.584.110.000
575.584.110.500
575584110000
575584110500
BorgWarner (3K)
575.584.110
575584110
CASCO
CAL15236AS
CAL15236GS
CEVAM
4953
OL4953
DA SILVA
011545
11545
A011545
MAQ0592
DELCO REMY
942041
DRI
EAI
56935
EDR
DRB2041
ERA
EUROTEC
12042040
FARCOM
119744
FRIESEN
9042041
HC-Cargo
112057
HC-PARTS
CA1434IR
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
32436743
LUCAS ELECTRICAL
LRB00420
LRB420
MAGNETI MARELLI
MEAT & DORIA
55151267
OPEL
4403215
4500045
QUINTON HAZELL
QRA2545
QRA2821
RENAULT
7700300408
7711134618
RIDEX
4G0753
SAMPA
076.308
76308
SIDAT
A12VA1018A2
STARDAX
VAUXHALL
9111215
9160345
R1030105
WAI
21420R
Fit Vehicles
OPEL
9 vehicles
ARENA
1997 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ARENA Umpikori (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Umpikori (TB, TF) 2.5 D | 1998-03 - 2001-08 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Bussi (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 |
MOVANO
1998 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 D (FD) | 1999-01 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 D (JD) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 D (ED, HD, UD0, UD4) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 |
RENAULT
8 vehicles
MASTER
1998 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASTER II Umpikori (FD) 2.5 D (FD0A, FD0E, FD2E, FD3E) | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Umpikori (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MASTER II Bussi (JD) 2.5 D (JD1A, JD0E, JD0A, JD1E) | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Bussi (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.5 D | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,... | 2001-10 - 2010-05 | 84 | 115 | 2463 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.8 dTI | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 |
TRAFIC
1998 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRAFIC Lava / alusta (T_, P_, V_) 2.5 D | 1998-05 - 2001-03 | 55 | 75 | 2499 |
Alternatives
€246,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€143,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€184,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€236,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€210,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä